TOPlist

Apartament Lemaić

Popis obiektu, Cennik Usług


6-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
30.05.2020 - 10.07.2020 = 60 €/noc
11.07.2020 - 14.08.2020 = 90 €/noc
15.08.2020 - 25.09.2020 = 60 €/noc
Pozostałe informacje:
Pościel zmieniana jest co 7 dni podczas dłuższych pobytów, ręczniki i częściej w razie potrzeby.

Cena obejmuje: dzienny wynajem apartamentu, opłatę klimatyczną, pościel, ręczniki, w pełni wyposażoną kuchnię z naczynia i sztućce, zużycie wody, energii elektrycznej i gazu, bezprzewodowy internet oraz parking.

Kaucja wynosi 30% całkowitej ceny. Reszta ustalonej ceny jest płacana po przyjeździe. Kaucja z góry przelewem na nasze konto bankowe.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 17 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).