SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty MIRANDA

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament na parterze, 1 sypialnia (dwułóżko 160x190cm). Kuchnia z stołówką i kanapą rozsuwalną 160x190cm. Łazienka/WC, wielki taras. TV/sat (klymatyzacja 5 EUR/dzień), Internet na żądanie bezpłatnie.

Cena 72 EUR/apartament/dzień (1.7.-1.9.), pozostałe terminy po umówieniu
4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament na 1.piętrze. 2 sypialni z dwułóżkami (160x190cm). Kuchnia z stołówką. Łazienka/WC, wielki taras. TV/sat (klymatyzacja 5 EUR/dzień), Internet na żądanie bezpłatnie.

Cena 85 EUR/apartament/dzień (1.7.-1.9.) + 5 EUR dostawka, pozostałe terminy po umówieniu
6-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartamen na parterze - 2 sypialni z dwułóżkami, WC/łazienka. Kuchnia z zmywarką. Łazienka/WC z wanną. Stołówka z kanapą rozsuwalną 160x200. TV/sat (klymatyzacja 5 EUR/dzień), Internet na żądanie bezpłatnie. Taras.

Cena 102 EUR/dzień dla 6 osób (1.7.-1.9), pozostałe terminy po umówieniu
Pozostałe informacje:
Cena nie zawiera podatków turystycznych. Parking na podworzy jest bezpłatny. Grill i meble ogrodowe w cieniu pod drzewami. Parasole są dostępne za darmo. Do cumowania małych łodzi 5 EUR/dzień.

Ceny za apartament (4 osoby, mniejszy) maj i październik 35 EUR, czerwiec i wrzesień 45 EUR.
Ceny za apartament (4 osoby, większy) maj i październik 45 EUR, czerwiec i wrzesień 55 EUR.
Ceny za apartament dla 6 osób - maj i październik 60 EUR, czerwiec i wrzesień 70 EUR.
Wszystko inne po umówieniu.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).