SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Stela Maris

Cennik zakwaterowania i usług


2-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartamenty Stela Maris (2+2)
Apartamenty składają się z dużego salonu z jadalnią i kuchnią, sypialni z podwójnym łóżkiem, łazienki z WC, przedpokoju i zadaszonego tarasu z widokiem na morze. W salonie znajduje się rozkładana sofa.

30.04 - 19.06 = 35 €
20.06 - 29.06 = 40 €
30.06 - 19.08 = 55 €
20.08 - 02.09 = 50 €
03.09 - 29.09 = 40 €
4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament Adam
W pełni wyposażony, komfortowy apartament (70 m2, 4 + 1 osoby) z dwiema sypialniami, salonem, kuchnią, łazienką z WC, loggią i ogrodem na parterze. W ogrodzie znajduje się grill i prysznic słoneczny.

31.05 - 29.06 = 50 €
30.06 - 30.08 = 65 €
31.08 - 30.09 = 50 €
Pozostałe informacje:
Cena zawiera podatek turystyczny, korzystanie z klimatyzacji, pościel i sprzątanie końcowe.

Bardziej aktywni goście mogą wypożyczyć rower, aby lepiej poznać miejsce i jego okolic.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).