SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Kemping Marin

Szczegółowy opis obiektu


Powierzchnia autocampingu 1 ha
Pojemność 70 osób
Zadrzewiony tak
Bungalowy do wynajęcia tak
Wi-Fi Internet nie
Prysznic z ciepłą wodą 4
Prysznic na plaży 1
Toalety 4
Pralka tak
Naturyzm tak
Znajomość języka:   English   Deutsch   Česky   Français  
Nowy obóz z 18 działkami (70m2), każda jest uzbrojona w energię elektryczną, kanalizację, wodę.
Rozrywka oraz usługi w pobliżu

A morze: 10 m

A plaża: 10 m

A restauracja: 50 m

A sklep: 800 m

A targowisko: 800 m

A kantor: 800 m

A centrum letniska: 800 m

A tennis: 1 km

A siatkówka: 500 m

A minigolf: 1 km

N bowling

A dyskoteka: 1 km

A wypożyczalnia rowerów: 1 m

A wypożyczalnie łódek: 800 m

A skuter wodny: 800 m

A motorówka: 800 m

A narty wodne: 800 m

A windsurfing: 800 m

A jachting: 800 m

A rafting: 30 km

A nurkowanie: 300 m

A droga główna: 500 m

Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 23 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).