SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Chorwacja » Dalmacja » Zakwaterowanie » Blace » Apartamenty KOCAK

Apartamenty KOCAK

Rodzaj obiektu: 
Apartamenty
Miejsce: 
Blace
Adres: 
Punta planika br.36, 20357 Blace
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartamenty KOCAK želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Niewiążące zapytania i rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!

kapacita Pojemność: 27 łóżek

Wi-Fi

Nowo urządzone 2 apartamenty i 4 studia, 5m od morza, kuchnia, balkon, TV/sat, WiFi. Darmowe leżaki, parasole, ... Żwirowa plaża oddalona 50m, przed apartamentami betonowa, możliwość pikników rybnych, foto-safari i wycieczki łodzią. Każdy gość otrzymuje specjalność rybną z grilla.

Ogólne wyposażenie obiektu TUTAJ »
Znajomość języka:   English   Česky  
Rozrywka oraz usługi w pobliżu
morze (5m)
plaża (5m)
restauracja (100m)
sklep (50m)
targowisko (100m)
kantor (50m)
centrum letniska (100m)
tennis (1km)
siatkówka (1km)
minigolf (20km)
dyskoteka (10km)
wypożyczalnia rowerów (5m)
wypożyczalnie łódek (5m)
skuter wodny (15km)
motorówka (5m)
narty wodne (15km)
windsurfing (20km)
jachting (15km)
rafting (100km)
nurkowanie (15km)
droga główna (8km)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).