SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Chorwacja » Dalmacja » Zakwaterowanie » Petrczane » Apartamenty Tonci

Apartamenty Tonci

Rodzaj obiektu: 
Apartamenty
Miejsce: 
Petrčane
Adres: 
Ulica XXII 1, 23231 Petrcane
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartamenty Tonci želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Niewiążące zapytania i rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!

kapacita Pojemność: 23 łóżek

Wi-Fi

Apartament znajduje się w stuletnim sosnowym gaju Pinije, który jest bardzo zdrowy dla oddychania, w pobliżu hotelu Pinija ****, który oferuje wiele usług (sauna, fitness, tenis, restauracje, tarasy). Petrčane słynie z turystyki i leży pośrodku 4 parków narodowych, 90 minut od obiektu.

Ogólne wyposażenie obiektu TUTAJ »
Znajomość języka:   English   Deutsch  
Rozrywka oraz usługi w pobliżu
morze (80m)
plaża (80m)
restauracja (150m)
sklep (150m)
kantor (150m)
tennis (150m)
siatkówka (300m)
minigolf (250m)
dyskoteka (5km)
wypożyczalnia rowerów (200m)
skuter wodny (200m)
rafting (90km)
droga główna (2km)

Jakie są atrakcje turystyczne w pobliżu?

Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).