SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Chorwacja » Kvarner » Zakwaterowanie » Delnice » Caffe bar i pokoje Centar Delnice

Caffe bar i pokoje Centar Delnice

Rodzaj obiektu: 
Pensjonat
Miejsce: 
Delnice
Adres: 
Supilova 31, Delnice
WWW adres:
www.chorwackie.pl/centar-delnice
Niewiążące zapytania i rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Centar Delnice oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, wieloosobowe oraz apartament. Całkowita pojemność to 21 łóżek + dostawki. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w TV, WI FI oraz osobną łazienkę. Kawiarnia, salon odnowy biologicznej.


Jakie są ceny zakwaterowania i usług?

Ceny są najniższe możliwe, podane bezpośrednio przez właściciela obiektu, bez prowizji i dodatkowych opłat.
Kompletny cennik jest dostępny TUTAJ >>
Gospodarz: Centar Delnice
Informacje podał: Tatjana Cindrić
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).