SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartament BISERKA

Cennik zakwaterowania i usług


Biserka

Apartament *** — 4 Łóżka + 3 Dostawki, Własna kuchnia, 2x Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras 120 EUR/dzień dla 6-7 osób
100 EUR/dzień dla 5 osób
90 EUR/dzień dla 4 osób Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Apartament znajduje się z dala od hałasu ulicznego i głównej drogi. Teren jest ogrodzony, co sprawia, że nawet małe dzieci są bezpieczne podczas zabawy przed domem. 150m od apartamentu znajduje się mini piekarnia i minimarket.

Cena apartamentu dotyczy jednej nocy i zawiera wszystkie podatki.
Zniżki:
Cena dla 4 osób = 90 €
Cena dla 5 osób = 100 €
Zniżki udzielane są przed i po sezonie.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).