SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartament Mario Podstrana

Cennik zakwaterowania i usług


8-łóżkowy apartament *** + możliwość 3 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
na życzenie
Pozostałe informacje:
Apartament z widokiem na morze dla 8+4 osób, na całym piętrze domu rodzinnego. Odległość od plaży 30m, morze jest płytkie i ciepłe. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, 4 sypialnie, każda z własną łazienką. Na dużym zadaszonym tarasie cała grupa może zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. Nadaje się na wakacje z rodziną i przyjaciółmi. Duży ogród i parking przy domu.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).