SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartament Szum morza

Cennik zakwaterowania i usług


Apartament Szum morza

Apartament — 4 Łóżka, Kąt kuchenny, Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras, Widok na morze Willa jest wynajmowana tylko jako całość w cenie 110 EUR/dzień w sezonie (w lipcu i sierpniu), 80 EUR/dzień od 15.czerwca i do 15.września i 70 EUR/dzień poza sezonem.

Dodatkowo 40 EUR za dezynfekcję obiektu po wyjeździe.

Wymagana jest 30% przedpłata

Ceny są ważne dla pobytu na min. 7 dni. Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Zaliczkę 30% należy wpłacić przelewem bankowym na IBAN lub za pośrednictwem poczty, po umówieniu z właścicielem.
Zaliczka jest zwracana w przypadku rezygnacji 60 dni przed przyjazdem.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).