SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamentowy kompleks Lavande

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Ceny na zapytanie
Pozostałe informacje:
Apartamenty Lavande są dla 2-4 osób i posiada sypialnię, pokój dzienny z dwoma łóżkami, wyposażoną kuchnię, łazienkę i balkon lub taras. Znajdują się one na parterze i pierwszym piętrze.

VAT jest wliczony w cenę

Podatek turystyczny nie jest wliczony w cenę
Dzieci do lat 12 nie płacą podatku.
Dzieci od 12 do 18 lat płacą 50% podatku.

Zwierzęta domowe za opłatę w wysokości 8 € za dzień
Zniżki:
Specjalne ceny są na dłuższe pobyty i dla grup.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).