SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Andrić Nin

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament **, łazienka/WC, balkon/taras
do 15.07. ... 40,00 EUR/noc
15.07.-25.07. ... 50,00 EUR/noc
25.07.-10.08. ... 60,00 EUR/noc
10.08.-20.08. ... 50,00 EUR/noc
po 20.08. ... 40,00 EUR/noc
Pozostałe informacje:
Minimalny pobyt 7 dni

Dopłata za 1 dzień pobytu + 20 EUR
Dopłata za 2 dni pobytu +15 EUR/noc
Dopłata za 3 dni pobytu +10 EUR/noc
Dopłata za 4-6 dni pobytu +5 EUR/noc
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).