SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Bralić Dane

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
(A1 = 4+1)
Ma około 55m: 1 podwójna sypialnia, 2 sypialnie z 1 łóżkiem i sofa w pokoju dziennym/kuchni jako dodatkowe łóżko. Znajduje się na 2 piętrze z 15m tarasem z pełnym widokiem i orientacją na morze i wyspy ŠOLTA, BRAČ.
4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
(A2 = 4+1)
Ma około 55m: 1 podwójna sypialnia, 2 sypialnie z 1 łóżkiem i sofa w pokoju dziennym/kuchni jako dodatkowe łóżko. Znajduje się na 2 piętrze z 15m tarasem z pełnym widokiem i orientacją na morze i wyspy ŠOLTA, BRAČ.
5-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
(A3 = 5)
Ma około 60m: 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym, 1 sypialnia z 1 łóżkiem i 2 łóżkami w pokoju dziennym, oddzielone drzwiami harmonijkowymi od kuchni. Znajduje się na 1 piętrze z 15m tarasem. Grill. Balkon w dwuosobowej sypialni (5m) i pokoju dziennym (5m). 2x WC/prysznic.
4-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
(A4 = 4+1)
Ma około 60m: 1 dwuosobowa sypialnia, 2 łóżka w pokoju dziennym, oddzielone drzwiami harmonijkowymi od kuchni i kanapa jako dodatkowe łóżko. Znajduje się na 1 piętrze z 15m tarasem. Grill. Balkon w dwuosobowej sypialni (5m) i pokoju dziennym (5m). 2x WC/prysznic.
3-łóżkowy apartament + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
KASTEL (3+2)
Ten apartament znajduje się 10km od Splitu (Marina KAŠTELA). Ma około 60m: 1 podwójna sypialnia, 1 pojedyncza sypialnia. 2 sofy w pokoju dziennym. Taras-balkon. Kuchnia (zmywarka do naczyń), WC prysznic (pralka), klimatyzacja, Wi-Fi
Pozostałe informacje:
CENY NA NOC
do 01.06. i od 01.09 = 40-60 EUR
od 01.07. do 31.08. = 60-75 EUR

Ceny są do uzgodnienia z gospodarzem i zależą od liczby osób (2-6 osób) zakwaterowanych w apartamencie (A1, A2, A3, A4). Pierwsza cena jest dla 2 osób dorosłych. 5-12 EUR za każde dodatkowe łóżko (osoba).
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).