TOPlist

Apartamenty GRACIA

Popis obiektu, Cennik Usług


2-łóżkowy apartament * + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament - Wschód
38 EUR/apartament/dzień (lipiec, sierpień)
25 EUR/apartament/dzień (maj, czerwiec, wrzesień, październik)
Klimatyzacja oraz podatek turystyczny w cenie
2-łóżkowy apartament * + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament - Zachód
38 EUR/apartament/dzień (lipiec, sierpień)
25 EUR/apartament/dzień (maj, czerwiec, wrzesień, październik)
Klimatyzacja oraz podatek turystyczny w cenie
Pozostałe informacje:
Studio-apartament "Zachód" (2+1) - minikuchnia, dwulóżkowa sypialnia z możliwoścą dostawki, łazienka z prałką. TV/sat, klimatyzacja, WiFi Internet.

Studio-apartament "Wschód" (2+1) - minikuchnia, dwulóżkowa sypialnia z możliwoścą dostawki, łazienka. TV/sat, klimatyzacja oraz WiFi Internet.

Podatek turystyczny jest doliczony do ceny.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 16 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).