SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty JELENA

Cennik zakwaterowania i usług


3-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras
Studio apartament nr.1 jest w pełni wyposażony i oferuje komfort dla każdego gościa. Wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia oddzielona od kuchni. Klimatyzacja i TV. Apartament posiada balkon

10 EUR/osoba/dzień (1.6-1.7 & 1.9-1.10)
15 EUR/osoba/dzień (1.7-1.8 & 1.8-1.9)
3-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras
Studio apartament nr.2 jest w pełni wyposażony i oferuje komfort dla każdego gościa. Idealny dla rodzin z dziećmi. Wyposażona kuchnia, łazienka. Klimatyzacja i TV. Apartament posiada balkon

10 EUR/osoba/dzień (1.6-1.7 & 1.9-1.10)
15 EUR/osoba/dzień (1.7-1.8 & 1.8-1.9)
6-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Studio apartament nr.3 jest idealny dla większych rodzin i krewnych. Pokoje są oddzielne, każda z 3 łóżkami. Klimatyzacja i TV, WC i kuchnia. Duży taras na podwórzy z widokiem na morze

10 EUR/osoba/dzień (1.6-1.7 & 1.9-1.10)
15 EUR/osoba/dzień (1.7-1.8 & 1.8-1.9)
2-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Studio apartament nr.4 posiada 2 łóżka + dostawku dla 2 osób. Kuchnia, łazienka, klimatyzacja i TV. Duży taras z widokiem na morze

10 EUR/osoba/dzień (1.6-1.7 & 1.9-1.10)
15 EUR/osoba/dzień (1.7-1.8 & 1.8-1.9)
Zniżki:
Dzieci do 3 lat zakwaterowanie bezpłatnie
Dla wszystkich innych informacji na temat zniżki i na dłuższe pobyty, prosimy o kontakt e-mailem.
Podatek turystyczny wynosi 1 EUR od osoby dorosłej i nie jest doliczony do ceny.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).