SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Jeroncic

Cennik zakwaterowania i usług


Apartament ZVJEZDANA 1

Apartament *** — 4 Łóżka, Kąt kuchenny, Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras Apartament ZVJEZDANA 1 - 2 sypialni
01.07.-31.08. ... 90 EUR/dzień
Czerwiec i wrzesień zniżka ... 50 EUR/dzień Szczegółowy opis »

Apartament ZVJEZDANA 2

Apartament *** — 4 Łóżka, Kąt kuchenny, 2x Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras Apartament ZVJEZDANA 2 - 2 sypialni
01.07.-31.08. ... 60 EUR/dzień
Czerwiec i wrzesień zniżka ... 50 EUR/dzień Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Pokoje z własna kuchnią, łazienką oraz balkonem/tarasem.
Podatek turystyczny jest doliczony do ceny
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).