SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Mali dom

Cennik zakwaterowania i usług


7-łóżkowy dom *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Willa łącznie 140 € za noc.

Możliwość podziału na 2 niezależne lokale po uzgodnieniu z właścicielem.

Akcja na miesiące czerwiec i wrzesień - cena do negocjacji
Pozostałe informacje:
Wolne terminy 2023 w Apartamencie Mali dom
03.07.-14.07.
i wrzesień

----------

Dom składa się z dwóch pięter z oddzielnymi wejściami. Apartament dla czterech osób jest na parterze i na piętrze są dwa pokoje dwuosobowe z łazienkami. Dom posiada również duże tarasy i balkony oraz grill.
Możliwość wynajmu jako całości. Przyjazd po 12 godz. i wyjazd do 10 godz.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).