Apartamenty MIKULIĆ Sevid

Popis obiektu, Cennik Usług


6-łóżkowy apartament **** + możliwość 3 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament posiada pokój dzienny z dostępem do dużego tarasu, kuchnię, jadalnię, WC i jednę sypialnię na parterze. Wewnętrzne kamienne schody do piętra, gdzie znajdują się 2 sypialnie, WC i galeria z dostawką. Piękno i ciepło z wnętrza jest cudowne.
4-łóżkowy apartament **** + możliwość 3 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament posiada wielki pokój dzienny z dostępem do dużego tarasu, kuchnię, jadalnię, WC oraz sypialnię w dolnej części. Wewnętrzny drewniane schody do galerii z jedną sypialnią, WC i dodatkowym pokojem dziennym z kanapą dla 2 osób. Wnętrze zauroczą Państwa jak również dla zimowych wakacji w tym apartamencie.
6-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, widok w stronę morza
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 17 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).