SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Svjetlana Krk

Cennik zakwaterowania i usług


2-łóżkowy apartament + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras
Pięknie urządzony apartament Svjetlana 1 na parterze. Powierzchnia 45m2, dobrze wyposażona kuchnia i pokój dzienny, sypialnia dwuosobowa, łazienka z wanną, przestronny balkon. Zwierzęta są dozwolone.
2-łóżkowy apartament + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras
W pełni odnowiony apartament Svjetlana 3 na parterze. Powierzchnia 45m2, dobrze wyposażona kuchnia i pokój dzienny, jedna sypialnia dwuosobowa, łazienka z prysznicem i taras. Zwierzęta są dozwolone.
2-łóżkowy apartament, łazienka/WC, balkon/taras
Studio Svjetlana 2 znajduje się na pierwszym piętrze domu rodzinnego. Ze swoim wyposażeniem kategoryzuje 4 gwiazdki. Powierzchnia 35m2. Oferuje dobrze wyposażoną kuchnię, sypialnię, łazienkę z prysznicem, wannę i balkon.
Pozostałe informacje:
Czerwiec
Apartament 2: 55,00 EUR, dodatkowe łóżko 10,00 EUR/osoba.
Studio: 45,00 EUR.

Lipiec
Apartament 2: 75,00 EUR, dodatkowe łóżko 10,00 EUR/osoba.
Studio: 55,00 EUR.

Sierpień
Apartamenty 1 i 2: 95,00 EUR, dodatkowe łóżko 10,00 EUR/osoba.
Studio: 75,00 EUR.

Zwierzę domowe: 10,00 EUR/dzień
Zniżki:
Zniżka 10% za rezerwacju na 7 dni.
Zniżka 15% za rezerwacju na 14 dni.
Zniżka 20% za rezerwacju na 21 dni.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).