SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Apartamenty Villa Oaza

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras
Apartamenty PALMA, LAVANDA, BOR i SMOKVA z 1 sypialnią, 39m2, parter lub 1.piętro. Łączna ilość łóżek: 2 (podwójne łóżko + kanapa dla 2 osób), szafa. Łazienka z prysznicem. Pokój dzienny i kuchnia w jednym obszarze, taras ze stołem i krzesłami. SAT TV, klimatyzacja.
4-łóżkowy apartament ***, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament Maslina (3 +2) - apartament z 2 sypialniami, 43m2, parter. Łączna ilość łóżek: 3 (podwójne łóżko, pojedyncze Łóżko + sofa dla 2 osób), 2x szafa. Łazienka z prysznicem. Pokój dzienny i kuchnia w jednym obszarze. SAT TV, klimatyzacja, naczynia.
Pozostałe informacje:
01.06. – 02.07. = 30 – 34 €
02.07. – 18.07. = 43 – 47 €
18.07. – 15.08. = 55 – 59 €
15.08. – 29.08. = 45 – 49 €
29.08. – 15.09. = 30 – 34 €

Opłata przy przyjazdu jest doliczona do ceny. Dodatkowy podatek turystyczny wynosi 1 EUR od osoby dorosłej i nie jest doliczony do ceny. Dzieci 12-18 lat 0,5 EUR. Dzieci poniżej 12 lat bez podatku.

Rezerwacja jest potwierdzona po zapłaceniu 20% zaliczki.

Opłata reszty w gotówce EUR lub kuna po przybyciu do apartamentu.
Zniżki:
ZNIŻKA 10% za pobyt na 14 dni i dłuższy.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 20 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).