SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Mlakic Apartamenty

Cennik zakwaterowania i usług


Apartament dla 4 osób

Apartament *** — 4 Łóżka + 1 Dostawka, Własna kuchnia, Własna łazienka/WC, Balkon/taras, Widok na morze Ceny na zapytanie Szczegółowy opis »

Apartament dla 2 osób

Apartament *** — 2 Łóżka + 1 Dostawka, Własna kuchnia, Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras, Widok na morze Ceny na zapytanie Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Apartamenty posiadają ogród z miejscem do grillowania, idealne na spotkanie rodzinne. Ponieważ znajduje się około 50metrów od lasu, z pięknym widokiem na morze, jest idealnym miejscem do wypoczynku od codziennego stresu i zgiełku.
Zniżki:
W razie wynajmu apartamentu na dłużej niż 28 dni 15% zniżki
W razie wynajmu apartamentu na dłużej niż 7 dni 5% zniżki

Specjalna zniżka na wynajem obidwu apartamentów
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).