SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Rooms & Restaurant Feral

Cennik zakwaterowania i usług


Pokój Dwuosobowy Standardowy

Pokój *** — 2 Łóżka, Własna łazienka/WC, Balkon/taras 20 €/osoba/dzień (01.03.-31.05.)
23 €/osoba/dzień (01.06.-30.06.)
25 €/osoba/dzień (01.07.-31.08.)
23 €/osoba/dzień (01.09.-15.10.) Szczegółowy opis »

Apartament Rodzinny

Apartament *** — 4 Łóżka, Własna kuchnia, Własna łazienka/WC, Balkon/taras 70 €/apartament/dzień (01.03.-31.05.)
75 €/apartament/dzień (01.06.-30.06.)
80 €/apartament/dzień (01.07.-31.08.)
75 €/apartament/dzień (01.09.-15.10.) Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Pokoje i apartament znajdują się na pierwszym piętrze, restauracja i recepcja są na parterze. Wszystkie pokoje są dwuosobowe, wyposażone w łazienkę z prysznicem, balkon, klimatyzację, duży telewizor z płaskim ekranem / sat, bezpłatne WiFi.
Dodatkowe łóżko kosztuje 10 EUR za dzień
Zniżki:
Naszym gościom oferujemy 10% zniżki w naszej restauracji i 25% zniżki na wypożyczenie rowerów.
Wyżywienie
Śniadanie serwowane jest z różnymi kiełbaskami, jajkami na różne sposoby, produktami mlecznymi, owocami, wypiekami i gorącymi napojami. Śniadanie kosztuje 8 EUR za dzień za osobę.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).