SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Willa Lazeta

Cennik zakwaterowania i usług


Pokój 2+0

Pokój *** — 2 Łóżka, Własna łazienka/WC, Balkon/taras, Widok na morze 75 EUR/noc + śniadanie 7 EUR/osoba
Zniżka dla dzieci w zależności od wieku Szczegółowy opis »

Pokój 2+2

Pokój *** — 2 Łóżka + 2 Dostawki, Własna łazienka/WC, Balkon/taras, Widok na morze 65 EUR/noc + śniadanie 7 EUR/osoba
Zniżka dla dzieci w zależności od wieku Szczegółowy opis »

Pokój 2+1

Pokój *** — 2 Łóżka + 1 Dostawka, Własna łazienka/WC, Balkon/taras, Widok na morze 60 EUR/noc + śniadanie 7 EUR/osoba Szczegółowy opis »

Apartament 8+1

Apartament — 8 Łóżek + 1 Dostawka, Własna kuchnia, 2x Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras, Widok na morze 210 EUR/noc + śniadanie 7 EUR/osoba Szczegółowy opis »

Apartament 2+2

Apartament — 2 Łóżka + 2 Dostawki, Własna kuchnia, Własna łazienka/WC, Balkon/taras, Widok na morze Ceny na zapytanie Szczegółowy opis »
Zniżki:
Zniżki dla dzieci do 12 lat.
Wyżywienie
Śniadanie: kawa, herbata, mleko, soki.
Salami, ser, różne pasty do smarowania, dżemy, miód, pasztet, jajka gotowane/jajecznica, ciasta, świeże owoce, sałatki, chleb, rogalik, tosty
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).