SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Willa Milena

Cennik zakwaterowania i usług


Apartament *** — 4 Łóżka, Własna kuchnia, 2x Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras 75 €/app./day (poza sezonem: kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, październik)
100 €/app./day (sezon: lipiec, sierpień) Szczegółowy opis »
Apartament *** — 2 Łóżka, Własna kuchnia, Własna łazienka/WC, Pokój dzienny, Balkon/taras 50 €/app./day (poza sezonem: kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, październik)
65 €/app./day (sezon: lipiec, sierpień) Szczegółowy opis »
Pozostałe informacje:
Sezon: lipiec i sierpień
Niski sezon: kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień

Podatek turystyczny, parking, pościel i ręczniki (zmieniane raz w tygodniu) oraz sprzątanie końcowe są wliczone do ceny.

Usługi za opłatą:
Przystań dla łodzi: 10 EUR/dzień
Wyżywienie
W odległości 50 metrów od naszego domu znajdują się 2 znakomite restauracje rybne, kilka fast-foodów i koktajl bar.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 21 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).