SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Willa Neda

Cennik zakwaterowania i usług


4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament 1 - Mia
Ten niedawno odnowiony apartament z magicznym widokiem na morze znajduje się na pierwszym piętrze naszego domu. Jest to nowoczesny iw pełni wyposażony apartament z balkonem dla 4+2 osób.
2-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament 2 - Lana
Nowo wyremontowany apartament z balkonem i pięknym widokiem na morze znajduje się na pierwszym piętrze naszego domu, 30m od plaży. Jest to nowoczesny, w pełni wyposażony apartament dla 2+2 osób
2-łóżkowy apartament *** + możliwość 2 dostawek, łazienka/WC, balkon/taras, widok w stronę morza
Apartament 3 - Toma
Nowo wyremontowany apartament znajduje się na pierwszym piętrze domu, 30 m od plaży. Nowoczesny iw pełni wyposażony apartament dla 2+2 osób z tarasem ze stolikami i pięknym widokiem na morze, Zaostrog i masyw górski Biokovo.
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).