SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Willa Plaza

Cennik zakwaterowania i usług


2-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament z 1 sypialnią, salonem z rozkładaną sofą, kuchnią, toaletą i balkonem z widokiem na morze. Idealny dla pary lub małej rodziny z 1 dzieckiem.
4-łóżkowy apartament *** + możliwość dostawki, łazienka/WC, balkon/taras
Apartament z 2 sypialniami, salonem z rozkładaną sofą, kuchnią, wc, toaletą i tarasem z widokiem na morze. Idealny dla rodzin.
Wyżywienie
Nie oferujemy wyżywienia w naszych apartamentach, ale zaledwie 10 metrów od nas znajduje się beach caffe, a 50 metrów są 2 restauracje na plaży. Spacerem po plaży, 1,5 km od nas znajduje się ponad 10 restauracji, lodziarni, piekarni, kawiarni, barów nocnych ....
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).