SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Chorwacja » Dalmacja » Zakwaterowanie » Povljana » Stela Maris

Stela Maris

Rodzaj obiektu: 
Apartamenty
Miejsce: 
Povljana
Adres: 
Marka Marulića 11, Povljana na Pagu
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Stela Maris želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Niewiążące zapytania i rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Nowe, w pełni wyposażone apartamenty na 1.piętrze, w spokojnej części Povljana. Odległość od morza wynosi 600m, do kamienistych i piaszczystych plaż 800m (10 minut spacerkiem). Można dojechać bezpośrednio do plaży, która jest częściowo w lesie sosnowym. Możliwość wypożyczenia łodzi, roweru, e-roweru

Ogólne wyposażenie obiektu TUTAJ »
Znajomość języka:   English  
Rozrywka oraz usługi w pobliżu
morze (600m)
plaża (800m)
restauracja (400m)
sklep (400m)
targowisko (400m)
kantor (500m)
centrum letniska (400m)
tennis (700m)
siatkówka (200m)
wypożyczalnia rowerów (1m)
wypożyczalnie łódek (500m)
droga główna (200m)

Jakie są atrakcje turystyczne w pobliżu?

Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 19 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).