Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze?
  • Zawsze tylko jedna oferta i bez prowizji Nie porównujemy cen z wielu stron rezerwacyjnych, ale zawsze oferujemy tylko jedną ofertę – ofertę bez prowizji!
  • Właściciele sami tworzą treści swoich prezentacji Oferta i cena są zawsze podane przez właściciela, w tym zniżki i last minute oferty.
  • Najniższa możliwa cena W przypadku, gdy znajdziesz na innych stronach niższą cenę, wtedy po prostu poproś właściciela o pobyt w tej cenie.

    Zawsze poinformuj właściciela, że kontaktujesz się z nim na podstawie jego prezentacji na serwerze "HRVATSKA.CZ". (chorwackie.pl to jego polska wersja).
  • Zaufana europejska marka Serwer HRVATSKA.CZ założony przez firmę eProgress działaje od 2003 roku.
  • Szeroki wybór zakwaterowania Serwery firmy eProgress reprezentują ponad 17 tysięcy obiektów noclegowych w Czeskich Górach, na Słowacji, w Chorwacji, w Alpach lub we Włoszech.
  • Bezpośredna komunikacja host - właściciel Firma eProgress jest w Unii Europejskiej jednym z czołowych propagatorów bezpośredniego kontaktu między gościem a właścicielem - zakwaterowania bez prowizji.
  • Przyjemne strony internetowe Podczas 18 lat server Chorwackie góry, wyspy i wybrzeże stał się nowoczesną, łatwą w obsłudze stroną, która obsługuje tysiące użytkowników dziennie (bez operatorów, bez zbędnych pośredników między tobą a wynajmującym).
SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE
Chorwacja » Kvarner » Zakwaterowanie wyspa Loszinj

Zakwaterowanie - wyspa Loszinj

Apartamenty Mišljenović
Apartamenty, Mali Lošinj
Rodzaj: Apartamenty
Apartamenty Misljenovic znajdują się w domu rodzinnym. Do dyspozycji gości są cztery apartamenty w spokojnej okolicy więcej » z widokiem na morze.
17 łóżek
17 łóżek
Średnia cena za łóżko cca 20 EUR
Apartamenty IVA
Apartamenty, Mali Lošinj
Rodzaj: Apartamenty
W pełni wyposażone apartamenty z 2 sypialniami. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta Mali Lošinj i jest łatwo dostępny.
11 łóżek
11 łóżek
Średnia cena za łóżko cca 15 EUR
Apartamenty Sunčica
Apartamenty, Mali Lošinj
Rodzaj: Apartamenty
Sunčica znajduje się w miejscowości Mali Lošinj na wyspie Cres-Lošinj, w zatoce Sveti Martin, 150 metrów od morza więcej » i otoczona lasem sosnowym. Budynek posiada cztery apartamenty dla 2, 4 i 5 osób z jedną lub dwoma sypialniami. Wszystkie apartamenty są odnowione.
13 łóżek
13 łóżek
Średnia cena za łóżko cca 25 EUR
Baza danych zawiera kontakty bezpośrednie na gospodarzy zakwaterowania na wyspie Loszinju. Rezerwacje przebiegają bez pośredników i bez prowizji!
Zakwaterowanie w okolicy miejsca wyspa Loszinj:
Mali Loszinj (4km) Jakisnica (27km) Lun (28km) Potocznica (28km) Ustrine (28km)
Dlaczego zakwaterowanie na naszych serwerach jest najtańsze? Dlaczego nasze serwery są najtańsze? POKAZAĆ ZAMKNĄĆ X